ویژگی های بهترین دندانپزشک مازندران

 

از زمان رویش اولین دندان شیری در دهان، تا استفاده از دندان مصنوعی(پروتز دندان یا ایمپلنت دندان) هر فرد نیازمند مراجعه مستمر به دندانپزشک (Dentist) را دارد.
انتخاب بهترین دندانپزشک برای مراجعه خدمات دندانپزشکی عمومی و تخصصی از دغدغه های اکثر افراد است.تا بهترین روش درمانی را با بهترین متریال به آنها ارائه نماید.انتخاب دندانپزشک که متخصص و با تجربه باشد،و بهترین مشاوره و اقدامات درمانی را به افراد ارائه نماید، بسیار مهم است.در ادامه برخی ویژگی های لازم برای انتخاب بهترین دندانپزشک مازندران را با شما مرور می کنیم:

دندانپزشک شما می بایست متخصص و با تجربه باشد:

برای انتخاب دندانپزشک به تخصص و مجوزهای کاری دندانپزشک و کلینیک دقت نمایید.همچنین انجام نمونه کارهای موفق درمانی و رضایت نامه های مراجعین را از وب سایت و شبکه اینستاگرام کلینیک دندانپزشکی ملاحظه نمایید.

دندانپزشک شما باید صبور و دقیق باشد:

معاینه دندانها و بررسی دقیق عکس رادیولوژی و مشاوره با مراجعین قبل از اقدام به درمان با صبر از وظایف اولیه دندانپزشک شماست.

دندانپزشک شما بایستی از تجهیزات مدرن و جدید استفاده نماید:

استفاده از ابزارکار،تجهیزات و متریال جدید و با کیفیت یکی از دلایل اصلی موفقیت درمان دندانپزشکی می باشد.

دندانپزشک شما باید در کنار تیم حرفه ای کلینیک دندانپزشکی به شما خدمات ارائه نماید:

همکاری دندانپزشک با تیم حرفه ای دستیاری و خدماتی دندانپزشکی برای انجام بهترین سرویس به مراجعین کلینیک دندانپزشکی یکی دیگر از ویژگی های دندانپزشک خوب می باشد.

دندانپزشک شما می بایست در فضای آرام و بهداشتی در خدمت مراجعین و بیماران باشد:

دندانپزشک و تیم همکار باید با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی جهت محافظت از مراجعین از بیماری های میکروبی و ویروسی اقدامات کنترلی را بصورت کامل و دقیق رعایت نمایند.و فضای کلینیک می بایست آرام و دلنشین باشد تا مراجعین در شرایط روحی مطلوب خدمات دندانپزشکی را از دندانپزشک دریافت نمایند.

دندانپزشک می بایست بصورت دوره ای مراجعین خود را ویزیت نماید :

از آنجایی که هزینه های پیشگیری بسیار پایین تر از درمان است،دندانپزشک خوب بایستی بطور دوره ای در بازه های 3 یا 6 ماهه مراجعین خود را ویزیت نماید،تا سلامتی دهان دندان فرد را تحت کنترل داشته باشد.

دندانپزشک شما می باید با تیم های تخصصی دندانپزشک در ارتباط باشد:

در صورت درمان های تخصصی و نیاز به مراجعه به متخصص همچون:متخصص ایمپلنت و متخصص دندانپزشکی زیبایی و … دندانپزشک باید شما را به دندانپزشکان متخصص در زمینه مورد نیاز شما برای درمان تخصصی ارجاع دهد.

مفتخریم در کنار بهترین دندانپزشکان مازندران، برترین تجهیزات دندانپزشکی روز دنیا و بی نظیر در شمال کشور به مدیریت” دکتر علی رضا میرزائی” در شهر آمل در خدمت هم استانی های عزیز در سراسر استان مازندران برای انجام کلیه خدمات دندانپزشکی هستیم.

 

 

 

برخی از خدمات دندانپزشکی ما در کلینیک دندانپزشکی لبخند آمل:

ایمپلنت دندان (با استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا ایمپلنت SPI)

طراحی لبخند(ونیر دندان،کامپوزیت دندان و انواع روکش های زیبایی با همکاری برترین لابراتور کشور)

انجام خدمات دندانپزشکی بدون درد(با کمک جدیدترین دستگاه های لیزر دندانپزشکی روز دنیا)

جراحی لثه و لیفت لثه(بدون درد و خونریزی با استفاده از لیزر)

درمان تخصصی ریشه دندان و حفظ دندان طبیعی

خدمات عمومی دندانپزشکی(پرکردن دندان،عصب کشی و معاینات دوره ای)

توصیه دندانپزشکان به مراجعین خدمات دندانپزشکی :پس از انتخاب دندانپزشک خود به ایشان و تمامی توصیه ها ارائه شده اعتماد نمایید،و سعی کنید بصورت دوره ای دندانپزشکتان را تغییر ندهید و با دندانپزشکتان در طول سالها مراجعه منظم و پایدار داشته باشید.تا دندانپزشک بتواند با ایجاد پرونده سلامت و درمان دهان و دندانتان بهترین خدمات دندانپزشکی را به شما ارائه نماید.

 

 

اگر به دنبال بهترین کیفیت خدمات دندانپزشکی در کنار بهترین دندانپزشکان در مازندران هستید،لازم نیست برای دریافت خدمات دندانپزشکی مسافت زیاد را به شهرهای شلوغ و دور طی نمایید.تیم تخصصی دندانپزشکی لبخند آمل با حضور دندانپزشکان بین المللی همچون:

 

دکتر علیرضا میرزائی،

جراح دندانپزشک و متخصص لیزر از دانشگاه RWTHآخن آلمان

مشاور ارشد بخش لیزر دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

مدرس رسمی آکادمی علمی کمپانی Dentsply Sirona در ایران

در خدمت شما عزیزان در کلینیک تخصصی دندانپزشکی لبخند آمل به آدرس:مازندران،آمل میدان قائم مجتمع نگین طبقه سوم

با شماره های تماس:44234502- 011 و 44234503-011

و مشاوره آنلاین در سراسر شمال کشورو  از شهرهای استان مازندران(آمل،بابل،بابلسر،محمودآباد،چالوس،نوشهر،ساری،رامسر،تنکابن، جویبار و دیگر شهرهای شمالی)می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *