بهترین متخصص ایمپلنت مازندران را چگونه انتخاب کنید

 

درصورتی که دندان هایتان لق شده یا دندان تان را از دست داده اید،جای خالی دندان عواقب بدی برای سلامتی بدن و زیبایی لبخند شما دارد. بهترین گزینه به توصیه دندانپزشکان متخصص برای جایگزینی دندان از دست رفته طبیعی شما، انجام ایمپلنت دندان (Dental Implants)است،به دلیل اینکه از نظر دوام و استقامت بسیار نزدیک به دندان طبیعی بوده و از نظر زیبایی از دندان طبیعی نیز می تواند زیباتر شود.اما نکته مهم انجام ایمپلنت دندان توسط دندانپزشک خبره و با تجربه برای انجام ایمپلنت است.

کلینیک تخصصی دندانپزشکی لبخند آمل مفتخر است کلیه خدمات تخصصی دندانپزشکی از جمله انجام ایمپلنت دندان:

 • انجام ایمپلنت دندان جلو
 • انجام ایمپلنت تمام فک(ایمپلنت فک بالا و ایمپلنت فک پایین)
 • انجام ایمپلنت تک واحد و …

با استفاده از جدیدترین متد ایمپلنت دندان توسط بهترین متخصص ایمپلنت مازندران به شما مراجعین عزیزارائه دهد.

در صورتی که در حال انتخاب متخصص ایمپلنت دندان در مازندران هستید به نکات و توصیه های زیر دقت نمایید:

 • متخصص لثه و کاشت ایمپلنت دندان باشد.
 • با تجربه در درمان ایمپلنت دندان باشد:خبره در انجام جراحی و کاشت ایمپلنت باشد و نمونه کارهای درمان موفق ایمپلنت بسیاری داشته باشد.
 • از تکنولوژی های نوین در درمان ایمپلنت استفاده نماید:هر روزه پیشرفت زیادی در درمان ایمپلنت صورت می گیرد،که متخصص ایمپلنت شما باید از این متد مطلع و در روش درمان استفاده نماید.مانند:تکنیک های ایمپلنت فوری که دوره درمان را بسیار کوتاه تر می نمایید.
 • متخصص ایمپلنت می بایست از بهترین برند ها برای ایمپلنت دندان استفاده کند:استفاده از برترین برند های بین المللی تولید کننده پایه ایمپلنت دندان، روکش دندان و ….
 • از زمان مشاوره برای شروع درمان ایمپلنت تا پایان دوره نقاهت و معاینات دوره ای پس از انجام ایمپلنت دندان با دقت و حوصله روند درمان را پیگیری نماید و از وضعیت بیمار و سلامت  کاشت ایمپلنت مطلع باشد.
 • توصیه های کامل و مراقبت های لازم را در طول مدت درمان و پس از انجام کاشت دندان به بیمار شرح و آموزش دهد.
 • انجام درمان ایمپلنت را گارانتی نمایید.بطور معمول در صورتی که بیمار بهداشت دهان و دندان را حفظ نماید و تصادف و ضربه شدید را برای دندان کاشته شده نداشت باشد، ایمپلنت دندان حداقل 10 سال گارانتی می شود.
 • رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی جهت ایمنی مراجعین در مقابل بیماری های ویروسی و میکروبی
 • فضای کلینیک دندانپزشکی و محیط آن زیبا، آرام باشد.و در طی طول درمان آرامش بیمار را تضمین نماید.
 • سیستم نوبت دهی کلینیک ایمپلنت برای وقت دهی به مراجعین منعطف بوده،و شرایط کاری و زمانی بیمار را در نظر بگیرد.

دقت نمایید حتی کشیدن دندان برای انجام ایمپلنت بدون آسیب به استخوان فک و لثه امری مهم است که تحت نظارت دندانپزشک متخصص می بایست انجام شود.از این رو برای انجام ایمپانت از ابتدا تا انتها تحت نظارت بهترین متخصص ایمپلنت دندان درمان خود را انجام دهید.

“پس از انتخاب دندانپزشک برای انجام ایمپلنت دندان به دندانپزشکتان اعتماد کرده و به توصیه های ایشان در انتخاب نوع ایمپلنت و روش درمان دقیقا عمل نمایید”

کلینیک دندانپزشکی لبخند آمل مفتخر است با داشتن کادری ازبهترین متخصصین ایمپلنت مازندران به مدیریت:

دکتر علیرضا میرزائی

جراح دندانپزشک و متخصص لیزر از دانشگاه RWTHآخن آلمان

مشاور ارشد بخش لیزر دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

مدرس رسمی آکادمی علمی کمپانی DENTSPLY SIRONA در ایران ،در استان مازندران مدرن ترین خدمات دندانپزشکی را به مراجعین عزیز ارائه نماید.و درمان های موفق بیشمار ایمپلنت دندان را در استان مازندران داشته است.

برخی از نمونه کارهای ایمپلنت دندان در کلینیک لبخند آمل توسط بهترین متخصص ایمپلنت مازندران:

 


انجام ایمپلنت دندان یک تخصص در رشته دندانپزشکی است،در صورت نیاز به انجام ایمپلنت دندان توسط یکی از بهترین متخصصصین ایمپلنت در مازنداران در مدرن ترین کلینیک دندانپزشکی استان مازندران در شهر های همچون آمل،بابل،بابلسر،بهشهر،تنکابن،محمودآباد چالوس،رامسر،جویبار،ساری و دیگر شهرهای استان با ما در تماس باشید.

تا از خدمات تخصصی ایمپلنت با برترین کیفیت بهرمند شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *